GaleriaRococo.pl zawiera Stare żyrandole

Stare żyrandole

Stare żyrandole

 

Galeria Rococo od wielu lat zajmuje się sprzedażą stylowego, starego, antycznego oświetlenia-stare żyrandole,stare lampy kryształowe, kinkiety, latarenki.

W naszym sklepie znajdą Państwo oświetlenia z różnych epok, czasów i sylów tj.: murano, secesja, rococo,  empir, barok, księstwo warszwskie, art deco, neorenesans, w stylu angielskim, francuskim, flamandzkim, wiedeńskim, węgierskim i inne wykonane z mosiądzu, stali, brązu, kryształu, szkła, czy witrażowe itd.

Oświetlenie, które mamy Państwu do zaproponowania cechuje duża różnorodność. Posiadamy zarówno bogate, pałacowe żyrandole pełne kryształów, jak i proste, subtelne np. w stylu flamandzkim.

Specjalizujemy się również w konstruowaniu oświetlenia. Oferujemy możliwość wykonania oświetlenia wg projektów klienta lub własnych.

W sprzedaży:

ŻYRANDOLE:
Żyrandole, lampy wiszące, latarenki - służą nie tylko do oświetlania pomieszczenia w którym się prezentują, ale również stanowią dopełnienie kompozycji stając się nieodzownym elementem wyposażenia wnętrza.
Odpowiednio dobrane żyrandole nadają charakter i styl. Żyrandole mogą zawierać od jednego do wielu punktów świetlnych. Projektanci i producenci prześcigają się w pomysłowości i oryginalności form i materiałów użytych do stworzenia nowoczenych żyrandoli, jednak najpiękniejsze są te, które przetrwały próbę czasu- stare, antyczne mosiężne żyrandole, których precyzję wykonania i kunszt możemy podziwiać do dzisiaj.

LAMPY STOJĄCE:
Lampy stojące - lampy podłogowe, stołowe, gabinetowe stanowią rodzaj oświetlenia pomocniczego. Stosowane są głównie w celu uzupełnienia braków w oświetleniu lub do budowania nastroju we wnętrzach. Cechuje je mobilność dzięki czemu łatwo można zmienić ich położenie, a w konsekwencji aranżację pomieszczenia. Dowolne ich ustawienie umożliwia uzyskanie pożądanej ilości światła w miejscu, gdzie najbardziej jest nam potrzebne.
Lampy stojące kształtującą charakter pomieszczenie w którym się znajdują oraz są niezwykle funkcjonalne ze względu na ich mobilność. Piękne stare lampy, które przetrwały do dziś nie mają konkurencji w wyrobach produkowanych hurtowo. Są oryginalne i niepowtarzalne. Jedynym elementem starych lamp, który szybko ulega zniszczeniu w związku z czym nie przetrwał próby czasu jest abażur, ale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego oferujemy usługę wykonania abażurów na zamówienie.
 
PLAFONY:
Plafony– sufitowe oprawy oświetleniowe stosowane głównie do oświetlania niewysokich pomieszczeń. Główną przewagą plafonów nad żyrandolami, czy lampami wiszącymi jest ich znacznie mniejsza wysokość (odległość oprawy od sufitu). Plafony coraz częściej goszczą na sufitach salonów, sal i pokojów reprezentacyjnych


KINKIETY:
Kinkiety - lampy ścienne uzupełniające oświetlenie sufitowe. Stosowane zarówno w większych jak i mniejszych pomieszczeniach. Wykorzystywane są jako np. oświetlenie lustra w przedpokoju, łazience, czy garderobie. Dzięki zastosowaniu kinkietów w pomieszczeniu można w prosty sposób regulować natężenie światła oraz stworzyć intymny i niepowtarzalny klimat we wnętrzu.